1345CIR-0.5(250)
DigiKey raktári szám
1067-1345CIR-0.5(250)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1345CIR-0.5(250)
Leírás
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Árnyékoló lap 1345 Dombornyomott ónozott vörösréz fólia vezető, egyoldalas 0,500" (12,70mm) X X 0,004" (0,09mm)
Kategória
Vastagság (összesen)
0,004" (0,09mm)
Gyártó
3M (TC)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Sorozat
Ragasztóanyag
vezető, egyoldalas
Csomagolás
Ömlesztve
Anyag
Dombornyomott ónozott vörösréz fólia
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő
60 hónap
Típus
Árnyékoló lap
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Forma
kör alakú
Tárolási / hűtési hőmérséklet
50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Szélesség
0,500" (12,70mm)