1050TC-18-38-10
DigiKey raktári szám
1067-1050TC-18-38-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1050TC-18-38-10
Leírás
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 1.496"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Árnyékolószalag 1050TC Rézfólia akril, vezető 1,496" (38,00mm) X 393,701" (10,00m) X
Kategória
Hossz
393,701" (10,00m)
Gyártó
3M (TC)
Szélesség
1,496" (38,00mm)
Sorozat
Ragasztóanyag
akril, vezető
Csomagolás
Ömlesztve
Anyag
Rézfólia
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő
12 hónap
Típus
Árnyékolószalag
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Forma
Tekercs
Tárolási / hűtési hőmérséklet
71°F (21°C)