STM32WL5MOC többprotokollos LPWAN kétmagos modul
Integrált STM32WL55JC
  • Kétmagos Arm® Cortex®-M0 és Arm Cortex-M4 CPU
  • Max. 48 MHz sebességű ART gyorsító
  • 256 Kbyte Flash memória
  • 64 Kbyte SRAM, GHz-en aluli rádiófrekvenciás adó-vevővel
  • Beágyazott 32 MHz-es rádifrekvenciás TCXO és 32 kHz-es RTC kristályok
  • STSAFE-A110 alkatrész lenyomat
  • Fém védőburkolat
Támogatás
  • 864 MHz és 928 MHz közötti frekvenciák