HUF | EUR | USD
Termékek > Optoelektronika > Száloptika - adó-vevő modulok

Száloptika - adó-vevő modulok

Találatok: 1 903
1 903 termék maradt
Paraméterdobozok:
Gyártó
Törlés
Kiszerelés
Törlés
Sorozat
Törlés
Alkatrész státusza
Törlés
Adatátviteli sebesség
Törlés
Hullámhossz
Törlés
Felhasználás
Törlés
Tápfeszültség
Törlés
Csatlakozó típusa
Törlés
Rögzítés módja
Törlés
Több szűrő
Kevesebb szűrő
Rendezés a következő szerint
Ár nagyobb darabszám esetén:
  • Készletállapot
  • Elérhető média
  • Környezetvédelem
  • Digi-Key Marketplace termék
1 903 termék maradt
Találat oldalanként
Oldal: 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|
Alkatrészek összehasonlítása Datasheets Kép Digi-Key raktári szám Gyártói cikkszám Gyártó Leírás ELÉRHETŐ DARABSZÁM
Egységár
USD
Minimális darabszám Kiszerelés Sorozat Alkatrész státusza Adatátviteli sebesség Hullámhossz Felhasználás Tápfeszültség Csatlakozó típusa Rögzítés módja
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 280 - azonnali Elérhető: 280 $26,52000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 250MBd 650nm Általános adatátvitel 3,3V
-
Furatszerelt
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3 037 - azonnali Elérhető: 3 037 $28,09000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Felületszerelt
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 421 - azonnali Elérhető: 421 $30,90000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 187 - azonnali Elérhető: 187 $30,90000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 172 - azonnali Elérhető: 172 $30,90000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 127 - azonnali Elérhető: 127 $30,90000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 2 307 - azonnali Elérhető: 2 307 $33,71000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 389 - azonnali Elérhető: 389 $33,71000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V ST Furatszerelt
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 4 712 - azonnali Elérhető: 4 712 $34,83000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1 652 - azonnali Elérhető: 1 652 $35,03000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 679 - azonnali Elérhető: 679 $35,03000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 706 - azonnali Elérhető: 706 $35,03000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 515 - azonnali Elérhető: 515 $35,03000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2 025 - azonnali Elérhető: 2 025 $35,96000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 741 - azonnali Elérhető: 741 $35,96000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 2,125Gbps 850nm univerzális 3,3V LC Duplex Furatszerelt
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 462 - azonnali Elérhető: 462 $37,08000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V ST Furatszerelt
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 150 - azonnali Elérhető: 150 $37,08000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 808 - azonnali Elérhető: 808 $38,76000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Furatszerelt
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 379 - azonnali Elérhető: 379 $38,76000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 115 - azonnali Elérhető: 115 $40,45000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 3 013 - azonnali Elérhető: 3 013 $41,01000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 8,5Gbd 850nm Száloptikai csatlakozások 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5922ALZ Datasheet AFBR-5922ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3107-ND AFBR-5922ALZ TXRX MOD OPTICAL SFF 118 - azonnali Elérhető: 118 $41,33000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,0625Gbd, 2,125Gbd 850nm Optikai 3,3V LC Duplex Furatszerelt
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 5 823 - azonnali Elérhető: 5 823 $42,70000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 2,125Gbps 850nm univerzális 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 141 - azonnali Elérhető: 141 $42,74000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 3,7Gbps 850nm Vezeték nélküli 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1 781 - azonnali Elérhető: 1 781 $44,77000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Dugaszolható kábel, SFP
Találat oldalanként
Oldal: 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:14:33 4.18.2021