HUF | EUR | USD
Termékek > Optoelektronika > Száloptika - adó-vevő modulok

Száloptika - adó-vevő modulok

Találatok: 1 965
1 965 termék maradt
Paraméterdobozok:
Gyártó
Törlés
Kiszerelés
Törlés
Sorozat
Törlés
Alkatrész státusza
Törlés
Adatátviteli sebesség
Törlés
Hullámhossz
Törlés
Felhasználás
Törlés
Tápfeszültség
Törlés
Csatlakozó típusa
Törlés
Rögzítés módja
Törlés
Több szűrő
Kevesebb szűrő
Rendezés a következő szerint
Ár nagyobb darabszám esetén:
  • Készletállapot
  • Elérhető média
  • Környezetvédelem
  • Digi-Key Marketplace termék
1 965 termék maradt
Találat oldalanként
#. oldal 1/79
|< < 1 2 3 4 5 >|
Alkatrészek összehasonlítása Datasheets Kép Digi-Key raktári szám Gyártói cikkszám Gyártó Leírás ELÉRHETŐ DARABSZÁM
Egységár
USD
Minimális darabszám Kiszerelés Sorozat Alkatrész státusza Adatátviteli sebesség Hullámhossz Felhasználás Tápfeszültség Csatlakozó típusa Rögzítés módja
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 858 - azonnali Elérhető: 858 $24,49000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 125MBd 650nm Általános adatátvitel 3,3V
-
Felületszerelt
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3 279 - azonnali Elérhető: 3 279 $28,09000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Felületszerelt
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 764 - azonnali Elérhető: 764 $30,90000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 438 - azonnali Elérhető: 438 $30,90000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 216 - azonnali Elérhető: 216 $30,90000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 714 - azonnali Elérhető: 714 $31,01000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Felületszerelt
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 3 342 - azonnali Elérhető: 3 342 $33,71000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 695 - azonnali Elérhető: 695 $33,71000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V ST Furatszerelt
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1 317 - azonnali Elérhető: 1 317 $34,83000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1 925 - azonnali Elérhető: 1 925 $35,03000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 936 - azonnali Elérhető: 936 $35,03000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 918 - azonnali Elérhető: 918 $35,03000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 792 - azonnali Elérhető: 792 $35,03000
-
Ömlesztve
-
Új tervekhez nem ajánlott 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 4 310 - azonnali Elérhető: 4 310 $35,96000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 779 - azonnali Elérhető: 779 $35,96000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 575 - azonnali Elérhető: 575 $37,08000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V ST Furatszerelt
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 246 - azonnali Elérhető: 246 $37,08000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm univerzális 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 194 - azonnali Elérhető: 194 $38,76000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Furatszerelt
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 159 - azonnali Elérhető: 159 $40,45000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 2 429 - azonnali Elérhető: 2 429 $41,01000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 8,5Gbd 850nm Száloptikai csatlakozások 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 502 - azonnali Elérhető: 502 $42,70000 1 Minimum: 1 Tálca
-
Aktív 2,125Gbps 850nm univerzális 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 318 - azonnali Elérhető: 318 $42,74000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 3,7Gbps 850nm Vezeték nélküli 3,3V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 2 977 - azonnali Elérhető: 2 977 $48,84000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Dugaszolható kábel, SFP
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 257 - azonnali Elérhető: 257 $48,84000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Dugaszolható kábel, SFP
AFCT-5715ALZ Datasheet AFCT-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2935-ND AFCT-5715ALZ TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI 919 - azonnali Elérhető: 919 $50,29000 1 Minimum: 1 Ömlesztve
-
Aktív 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V ~ 3,47V LC duplex Dugaszolható kábel, SFP
Találat oldalanként
#. oldal 1/79
|< < 1 2 3 4 5 >|

08:19:19 1.19.2021