Száloptikai adó-vevő modulok

találatból : 4 889
Gyártó
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Sorozat
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Csomagolás
CsőtárDobozKiskereskedelmi kiszerelésSzalag dobozban (TB)Szalag tekercsen (TR)TasakTálcaÖmlesztve
Termékállapot
AktívElavultHamarosan már nem vásárolhatóMegszűnt a Digi-Key-nélÚj tervekhez nem ajánlott
Adatátviteli sebesség
1,06 ~ 10,5Gbps1,0625 ~ 8,5Gbps1,2288 ~ 11,3176Gbps1,288 ~ 7,3728Gbps2,5 ~ 10,3125Gbps4,25 ~ 14,025Gbps8,5 ~ 10,5Gbps8,5 ~ 11,32Gbps8,5 ~ 11,35Gbps8,5 ~ 11,3Gbps8,5, 9,95 ~ 11,3Gbs9,5 ~ 10,3Gbps
Hullámhossz
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Felhasználás
-AdatkezelésÁltalános adatátvitelEthernetEthernet hálózatEthernet, Fibre ChannelEthernet, hálózatépítésEthernet, SFP+ aktív optikai kábel (AOC)Ethernet, telekommunikációs/adatkommunikációs rendszerekFibre ChannelFibre Channel, GbE, HDTV, SATAhálózatépítés
Tápfeszültség
0V ~ 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V ~ 5,25V2,97V ~ 3,63V3V ~ 10V3V ~ 3,6V
Csatlakozó típusa
-ESCON® duplexFuratszereltGBICJIS F07LaserwireLCLC DuplexLC simplexLC/UPCM12MDC
Rögzítés módja
1x9 SC-CFPCFP4Csatlakoztatható SFF8436csavaros rögzítésDugaszolható kábel, CFPDugaszolható kábel, CXPDugaszolható kábel, QSFPDugaszolható kábel, QSFP-DD800Dugaszolható kábel, QSFP+Dugaszolható kábel, QSFP+, Dugaszolható kábel, SFP+
Készletállapot
Környezetvédelem
Média
Digi-Key Marketplace termék
4 889találatból

##### /
a(z) ##### kategóriából 4 889
Összehasonlítás
Gyártói cikkszám
ELÉRHETŐ MENNYISÉG
Ár
Sorozat
Csomagolás
Termékállapot
Adatátviteli sebesség
Hullámhossz
Felhasználás
Tápfeszültség
Csatlakozó típusa
Rögzítés módja
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
205
Raktáron
1 : 12 916,76000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
250MBd
650nm
Általános adatátvitel
3,3V
-
Furatszerelt
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
719
Raktáron
1 : 13 687,53000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Versatile-Link
Felületszerelt
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Coherent
1 314
Raktáron
1 : 13 902,63000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
2,125Gbps
850nm
univerzális
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
250
Raktáron
1 : 14 784,54000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
-
650nm
-
5V
Versatile-Link
Felületszerelt
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 106
Raktáron
1 : 14 877,75000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
100Mbps
1300nm
univerzális
3,3V, 5V
SC
Furatszerelt
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
1 618
Raktáron
1 : 15 989,10000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
463
Raktáron
1 : 16 365,53000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
100Mbps
1300nm
univerzális
3,3V, 5V
SC
Furatszerelt
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
303
Raktáron
1 : 17 104,04000 Ft
Csőtár
-
Csőtár
Aktív
100Mbps
1300nm
Ethernet
3,3V, 5V
SC
Furatszerelt
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
679
Raktáron
1 : 18 968,24000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
10,3Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
AFBR-710DMZ
AFBR-710DMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
29
Raktáron
1 : 19 520,33000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
-
-
-
-
-
-
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
1 026
Raktáron
1 : 19 929,02000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
2 120
Raktáron
1 : 20 000,72000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
1,25Gbps
1310nm
Ethernet, Fibre Channel
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
383
Raktáron
1 : 20 552,81000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Fibre Channel
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
227
Raktáron
1 : 20 552,81000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 299
Raktáron
1 : 20 613,75000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Új tervekhez nem ajánlott
14,025Gbps
850nm
Száloptikai csatlakozások
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
2 734
Raktáron
1 : 20 836,02000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Fibre Channel
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
526
Raktáron
1 : 21 796,80000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC Duplex
Furatszerelt
56
Raktáron
1 : 22 209,08000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
125MBd
1310nm
Ethernet
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 104
Raktáron
1 : 23 044,38000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
3,7Gbps
850nm
Vezeték nélküli
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
521
Raktáron
1 : 23 044,38000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
8,5Gbs
850nm
Ethernet
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE
FIBER TXRX SFP 1.25GBPS
Tripp Lite
86
Raktáron
70
gyári készlet
1 : 23 596,47000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
1,25Gbps
-
Ethernet
-
RJ45
Dugaszolható kábel, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
697
Raktáron
1 : 23 664,59000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
10,5Gbs
850nm
Ethernet, Fibre Channel
3,14V ~ 3,46V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Coherent
87
Raktáron
1 : 23 664,59000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
200Mbps
1310nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
365
Raktáron
1 : 23 775,72000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív
10Gbps
1310nm
Ethernet, Fibre Channel
3,3V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP+
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ
DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI
Broadcom Limited
387
Raktáron
1 : 24 044,60000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív
50MBd
845nm
hálózatépítés
3V ~ 3,6V
LC Duplex
Dugaszolható kábel, SFP
##### /
a(z) ##### kategóriából 4 889

Száloptikai adó-vevő modulok


A száloptikai adó-vevő modulok száloptikai kábelekhez adaptálható házak, amelyek tartalmaznak egy fényforrást az adatok száloptikai kábelen keresztül történő továbbításához, valamint egy fotodiódát az optikai adatok fogadásához. Szerelési mód szerint léteznek többek között dugaszolható CXP, QSFP, SFF, SFP, XFP, felületszerelt vagy furatszerelt, CFP, 1x9 SC és panelre szerelhető típusok. Az elsődleges paraméterek, amelyek alapján választják őket többek között az adatátviteli sebesség, a hullámhossz, a felhasználásuk és a csatlakozó típusa.