Média átalakítók

találatból : 587
Gyártó
Advantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Fiber Systems InternationalATOP TechnologiesBrainboxesCinch Connectivity SolutionsHenrich Electronics CorporationHirschmannHuber+Suhner, Inc.L-comNXP USA Inc.Panduit CorpPerinetPhoenix Contact
Sorozat
-*Access EtherLinX-IIAccessConverterEF24EF24LEKI-2741XLElinx™FBFiberLinX-IIGiga-McBasic-IIGiga-MediaLinX
Csomagolás
DobozKiskereskedelmi kiszerelésTasakÖmlesztve
Termékállapot
AktívElavultHamarosan már nem vásárolhatóMegszűnt a Digi-Key-nélÚj tervekhez nem ajánlott
Típus
-Kapcsoló - irányítatlanKezeltNem vezérelt
Konfiguráció
-Moduláris - kártyaModuláris - rackRögzített + SFPrögzített
Réz csatlakozók
123458
Réz modul típusa
1010/10010/100/1000100100/100010001000/10000-T1/E1/J1
Optikai csatlakozók
12-Max. 1Max. 2
Üvegszál típusa
10BASE-FL (többmódusú)100BASE-FX (egymódusú)100BASE-FX (többmódusú)100BASE-FX (többmódusú, egymódusú)1000BASE-LX (Multimode)1000BASE-LX (โหมดเดี่ยว)1000BASE-SX (többmódusú)-Gigabit (egymódusú)Gigabit (egymódusú, Többmódusú)Gigabit (többmódusú)SFPSFP+Singlemode/Multimode, SFP
SFP/XFP csatlakozók
1 (SFP)12 (SFP)2 (XFP)2-
Tulajdonságok
-LFPTLFPT, SNMP kezelhetőSNMP-vel kompatibilis
Távolság
100m220m, 550m500m500m, 1km550m1km2km2km, 40km4km5km10km15km
MTU
153616321916204692161000010240-Jumbo
Bemeneti feszültség
2,8V ~ 57V3,3VDC5 ~ 24VDC5V ~ 30V5V5V, 12V5VDC6V ~ 48V7 ~ 50VDC7V ~ 50V9 ~ 48VDC9V ~ 32V
Csatlakozó típusa
-BNCBNC, RJ45BNC, SCFCLCM8RJ45RJ45, JST-GHRJ45, LCRJ45, M12RJ45, SC
Rögzítés módja
-Asztalra, DIN-sínre, falra szerelhetőAsztalra, DIN-sínre, falra szerelhetőDIN-sínDIN-sín, fali rögzítésDIN-sín, panelre szerelhetőLengő (soros)asztalifali rögzítéslemezre szerelhetőpanelre szerelhetőÁllványra szerelhető
Védettség
-IP20IP30IP31IP50IP67
Üzemi hőmérséklet
-45°C ~ 85°C-40°C ~ 65°C-40°C ~ 70°C-40°C ~ 71°C-40°C ~ 75°C-40°C ~ 80°C-40°C ~ 85°C-25°C ~ 70°C-25°C ~ 75°C-25°C ~ 85°C-20°C ~ 60°C-20°C ~ 70°C
Készletállapot
Környezetvédelem
Média
Digi-Key Marketplace termék
587találatból

##### /
a(z) ##### kategóriából 587
Összehasonlítás
Gyártói cikkszám
ELÉRHETŐ MENNYISÉG
Ár
Sorozat
Csomagolás
Termékállapot
Típus
Konfiguráció
Réz csatlakozók
Réz modul típusa
Optikai csatlakozók
Üvegszál típusa
SFP/XFP csatlakozók
Tulajdonságok
Távolság
MTU
Bemeneti feszültség
Csatlakozó típusa
Rögzítés módja
Védettség
Üzemi hőmérséklet
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
48
Raktáron
140
gyári készlet
1 : 24 410,34000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív--110/1001többmódusú--2km--RJ45, ST---
FOSTCDR
BB-FOSTCDR
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
28
Raktáron
7
gyári készlet
1 : 116 800,60000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
AktívNem vezéreltrögzített--2többmódusú--4km-10 ~ 30VDCSTDIN-sín--40°C ~ 80°C
LCTP-10BT-10B2
LCTP-10BT-10B2
CNV 10BASE-T RJ45/10BASE-2 BNC
L-com
44
Raktáron
1 : 58 527,93000 Ft
Tasak
-
Tasak
Aktív-rögzített1101-----12VBNC, RJ45panelre szerelhető-0°C ~ 55°C
N785-P01-LC-MM1
N785-P01-LC-MM1
GIGABIT MULTIMODE FIBER TO ETHER
Tripp Lite
34
Raktáron
1 740
gyári készlet
1 : 94 026,27000 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített110/100/10001Gigabit (többmódusú)--550m-100 ~ 240VACRJ45, LClemezre szerelhető--20°C ~ 60°C
BLN-STPT2
BLN-STPT2
CCTV BALUN, BNC PIGTAIL, 1 PAIR
Triplett
1 776
Marketplace
1 : 1 327,36000 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------BNC---
BLN-RJ45
BLN-RJ45
CCTV BALUN BNC MALE TO RJ45 FEM
Triplett
1 029
Marketplace
10 : 2 548,97300 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-----------BNC---
BLN-MTPT2
BLN-MTPT2
CCTV BALUN, BNC MALE, 1 PAIR
Triplett
226
Marketplace
5 : 2 724,01000 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------BNC---
HDB-VSTPT2
HDB-VSTPT2
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
775
Marketplace
5 : 2 986,56600 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------BNC, RJ45---
BLN-PVRJ452
BLN-PVRJ452
CCTV BALUN, BNC MALE W/PWR LEAD
Triplett
999
Marketplace
5 : 4 007,61400 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------BNC, RJ45---
BLN-PVRJ45-1
BLN-PVRJ45-1
CCTV BALUN, BNC MALE, RJ45 F
Triplett
2 926
Marketplace
4 : 5 648,58250 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------BNC, RJ45---
HDB-PVRJ45PT2
HDB-PVRJ45PT2
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
1 000
Marketplace
3 : 6 122,64000 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített---------RJ45---
HDB-VRA
HDB-VRA
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
460
Marketplace
2 : 8 091,80500 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített--------36VDCRJ45---
HDB-APRT
HDB-APRT
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
84
Marketplace
1 : 20 052,65000 Ft
Kiskereskedelmi kiszerelés
-
Kiskereskedelmi kiszerelés
Aktív-rögzített-------------
HDB-AART
HDB-AART
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
61
Marketplace
1 : 36 462,35000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített-------------
POC-1T12V
POC-1T12V
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
45
Marketplace
1 : 47 402,15000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített-------------
HDHUB-16P
HDHUB-16P
5MP HIGH PERFORMANCE VIDEO HUB
Triplett
26
Marketplace
1 : 51 048,75000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített---------RJ45---
POC-1TYNPOE
POC-1TYNPOE
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
37
Marketplace
1 : 65 635,15000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített---------RJ45---
2891320
2891320
FO CONVERTER SC DUPLEX
Phoenix Contact
30
Raktáron
156
gyári készlet
1 : 74 412,52000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
ElavultNem vezéreltrögzített110/1001100BASE-FX (többmódusú)--10km-12 ~ 48VDCRJ45, SCDIN-sín-0°C ~ 60°C
HDHUB-8PVP
HDHUB-8PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
44
Marketplace
1 : 91 161,35000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített--------36VDCRJ45---
EKI-1751PI-R-AE
EKI-1751I-AE
ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND
Advantech Corp
29
Raktáron
25
gyári készlet
1 : 134 902,32000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
ElavultKezeltrögzített310/100------12 ~ 48VDCRJ45, M12lemezre szerelhetőIP30-40°C ~ 75°C
HDHUB-16PVP
HDHUB-16PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
62
Marketplace
1 : 134 920,55000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-rögzített--------36VDCRJ45---
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
Raktáron
1 : 135 544,12000 Ft
Ömlesztve
Ömlesztve
Új tervekhez nem ajánlottKezeltModuláris - kártya110/1001100BASE-FX (egymódusú)-LFPT, SNMP kezelhető20km--RJ45, SCÁllványra szerelhető-0°C ~ 50°C
2891316
2891316
FO CONVERTER ST DUPLEX
Phoenix Contact
108
Raktáron
1 : 143 931,30000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
ElavultNem vezéreltrögzített110/1001100BASE-FX (többmódusú)--10km-12 ~ 48VDCRJ45, STDIN-sínIP20-40°C ~ 75°C
TRB-8BNCSTRJ45
TRB-8BNCSTRJ45
8 CHANNEL PASSIVE TRANCEIVER BOX
Triplett
177
Marketplace
2 : 5 768,92000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-----------BNC, RJ45---
N785-H01-SFP
N785-H01-SFP
HARDENED GIGABIT FIBER TO ETHERN
Tripp Lite
18
Raktáron
59
gyári készlet
1 : 50 148,04000 Ft
Doboz
-
Doboz
Aktív-Rögzített + SFP110/100/10001SFP1---100 ~ 240VACRJ45, SFPDIN-sín--10°C ~ 60°C
##### /
a(z) ##### kategóriából 587

Média átalakítók


A médiakonverterek ipari minőségű médiakonverziót biztosítanak a kábelalapú Ethernetes berendezések és az olyan száloptikai protokollok között, mint a Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL vagy 100BASE-FX, akár egymódusú akár többmódusú szálakat tartalmazó kialakításban. A menedzselt vagy nem menedzselt topológiájú fix vagy moduláris konfigurációk a portok száma, a gyártó sorozata, a kommunikációs távolság, a szerelés módja, a csatlakozótípusok, valamint a bemeneti feszültség alapján választhatók.