Száloptikai adó-vevő modulok

találatból : 3 678
Gyártó
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Sorozat
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Csomagolás
CsőtárDobozKiskereskedelmi kiszerelésSzalag dobozban (TB)Szalag tekercsen (TR)TasakTálcaÖmlesztve
Termékállapot
AktívElavultHamarosan már nem vásárolhatóMegszűnt a Digi-Key-nélÚj tervekhez nem ajánlott
Adatátviteli sebesség
1,06 ~ 10,5Gbps1,0625 ~ 8,5Gbps1,2288 ~ 11,3176Gbps1,288 ~ 7,3728Gbps2,5 ~ 10,3125Gbps4,25 ~ 14,025Gbps8,5 ~ 10,5Gbps8,5 ~ 11,32Gbps8,5 ~ 11,35Gbps8,5 ~ 11,3Gbps8,5, 9,95 ~ 11,3Gbs9,5 ~ 10,3Gbps
Hullámhossz
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Felhasználás
-AdatkezelésEthernet hálózatEthernetEthernet, Fibre ChannelEthernet, SFP+ aktív optikai kábel (AOC)Ethernet, hálózatépítésEthernet, telekommunikációs/adatkommunikációs rendszerekFibre ChannelFibre Channel, GbE, HDTV, SATAHálózatépítés és kommunikációKapcsoló interfész
Tápfeszültség
0V ~ 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V ~ 5,25V2,97V ~ 3,63V3V ~ 10V3V ~ 3,6V
Csatlakozó típusa
-ESCON® duplexFuratszereltGBICJIS F07LC DuplexLC simplexLCLC/UPCLaserwireM12MDC
Rögzítés módja
1x9 SC-CFPCFP4Csatlakoztatható SFF8436Dugaszolható SFP+ DWDMDugaszolható kábel, CFPDugaszolható kábel, CXPDugaszolható kábel, QSFPDugaszolható kábel, QSFP+Dugaszolható kábel, QSFP+, Dugaszolható kábel, SFP+Dugaszolható kábel, QSFP-DD800
Készletállapot
Környezetvédelem
Média
Digi-Key Marketplace termék
3 678találatból

##### /
a(z) ##### kategóriából 3 678
Összehasonlítás
Gyártói cikkszám
ELÉRHETŐ MENNYISÉG
Ár
Sorozat
Csomagolás
Termékállapot
Adatátviteli sebesség
Hullámhossz
Felhasználás
Tápfeszültség
Csatlakozó típusa
Rögzítés módja
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
831
Raktáron
1 : 13 138,70000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív250MBd650nmÁltalános adatátvitel3,3V-Furatszerelt
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 128
Raktáron
1 : 15 133,39000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív100Mbps1300nmuniverzális3,3V, 5VSCFuratszerelt
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Broadcom Limited
225
Raktáron
1 : 15 132,34000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív100Mbps1300nmuniverzális3,3V, 5VSTFuratszerelt
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
329
Raktáron
1 : 15 366,77000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív125MBd650nmEthernet3,3VVersatile-LinkFelületszerelt
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
3 737
Raktáron
1 : 16 263,84000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív2,125Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
473
Raktáron
1 : 16 646,73000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív100Mbps1300nmuniverzális3,3V, 5VSCFuratszerelt
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
Raktáron
1 : 17 397,93000 Ft
Csőtár
-
Csőtár
Aktív100Mbps1300nmEthernet3,3V, 5VSCFuratszerelt
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
Raktáron
1 : 20 103,71000 Ft
Tálca
-
Tálca
Hamarosan már nem vásárolható------
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
336
Raktáron
1 : 20 271,45000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív10,3Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
1 184
Raktáron
1 : 20 905,96000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív10,5Gbps850nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
157
Raktáron
1 : 20 905,96000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív2,125Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
47
Raktáron
1 : 20 905,96000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív155Mbps1310nmEthernet3,1V ~ 3,5VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 402
Raktáron
1 : 20 967,95000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Új tervekhez nem ajánlott14,025Gbps850nmSzáloptikai csatlakozások3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3 341
Raktáron
1 : 21 194,04000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív10,5Gbps850nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
1 045
Raktáron
1 : 22 171,33000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív2,125Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexFuratszerelt
89
Raktáron
1 : 22 590,69000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív125MBd1310nmEthernet3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 152
Raktáron
1 : 23 440,34000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív3,7Gbps850nmVezeték nélküli3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
153
Raktáron
1 : 23 440,34000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív8,5Gbs850nmEthernet3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE
FIBER TXRX SFP 1.25GBPS
Tripp Lite
28
Raktáron
320
gyári készlet
1 : 24 001,40000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív1,25Gbps-Ethernet-RJ45Dugaszolható kábel, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
413
Raktáron
1 : 24 071,21000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív10,5Gbs850nmEthernet, Fibre Channel3,14V ~ 3,46VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
216
Raktáron
1 : 24 428,57000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív10Gbps1310nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP+
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ
DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI
Broadcom Limited
387
Raktáron
1 : 24 457,75000 Ft
Tálca
-
Tálca
Aktív50MBd845nmhálózatépítés3V ~ 3,6VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P2BNV
FTLF8524P2BNV
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Coherent
2 066
Raktáron
1 : 24 614,55000 Ft
Tálca
-
Tálca
Új tervekhez nem ajánlott4,25Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P2BNL
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Coherent
1 255
Raktáron
1 : 24 613,93000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Új tervekhez nem ajánlott4,25Gbps850nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Broadcom Limited
129
Raktáron
1 : 25 686,65000 Ft
Ömlesztve
-
Ömlesztve
Aktív125MBd1310nmEthernet3V ~ 3,6VLC DuplexDugaszolható kábel, SFP
##### /
a(z) ##### kategóriából 3 678

Száloptikai adó-vevő modulok


A száloptikai adó-vevő modulok száloptikai kábelekhez adaptálható házak, amelyek tartalmaznak egy fényforrást az adatok száloptikai kábelen keresztül történő továbbításához, valamint egy fotodiódát az optikai adatok fogadásához. Szerelési mód szerint léteznek többek között dugaszolható CXP, QSFP, SFF, SFP, XFP, felületszerelt vagy furatszerelt, CFP, 1x9 SC és panelre szerelhető típusok. Az elsődleges paraméterek, amelyek alapján választják őket többek között az adatátviteli sebesség, a hullámhossz, a felhasználásuk és a csatlakozó típusa.